Колектив

s Вікторія Вікторівна Лук'яненко заступник директора з навчально-виховної роботи, т.в.о.директора, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України
s Олександра Тарасівна Манукян Заступник директора з навчально-методичної роботи
s Василь Петрович Гергало Заступник директора з навчально-виробничої роботи
s Лариса Петрівна Андріянова методист навчального закладу
s Ольга Дмитрівна Попроцька Старший майстер
s Сергій Миколайович Воронов методист навчального закладу
s Сергій Анатолійович Левківський викладач спецдисциплін
s Наталія Миколаївна Решетило викладач зарубіжної літератури
s Юлія Василівна Данченко викладач англійської мови
s Аліна Борисівна Рибальченко викладач економічних дисциплін
s Іван Миколайович Морозюк викладач спецдисциплін та спецпредметів
s Олена Анатоліївна Боднар викладач фізики і астрономії
s Олена Сергіївна Цвіліховська викладач основ галузевої економіки
s Юлія Сергіївна Пасацька викладач спецдисциплін
s Тетяна Миколаївна Грущинська керівник фізичного виховання
s Юрій Петрович Герасименко викладач спецдисциплін
s Тетяна Валентинівна Виговська викладач охорони праці, майстер виробничого навчання
s Анна Анатоліївна Ангелова викладач спецдисциплін та спецпредметів
s Людмила Анатоліївна Ломачук викладач української мови та літератури
s Олександр Архипович Столяр викладач спецпредметів
s Наталія Іванівна Яковчук викладач географії та біології
s Сергій Михайлович Шешацький викладач "Захист Вітчизни"
s Алла Анатоліївна Клименко викладач креслення та спецпредметів
s Вікторія Анатоліївна Нищик викладач правознавства, соціальний педагог
s Світлана Петрівна Копитко викладач англійської мови, правознавства і історії
s Олена Костянтинівна Гагаєва викладач спецдисциплін
s Юлія Іванівна Демченко викладач математики
s Сергій Іванович Курніков викладач спецдисциплін та спецпредметів
s Олена Аманкулівна Хмельницька викладач правил дорожнього руху
s Тетяна Дмитрівна Мокрієнко викладач правил дорожнього руху
s Світлана Василівна Житник
s Ольга Іванівна Гуйда викладач математики та інформатики
s Валентина Іванівна Жур викладач німецької мови
s Євгеній Сергійович Холявко викладач фізичної культури
s Світлана Валеріївна Друщенко викладач історії
s Сергій Вадимович Коломієць майстер виробничого навчання
s Оксана Анатоліївна Коротянець викладач спецпредметів, майстер виробничого навчання
s Рустам Аламбаєвич Кур‘язов викладач спецдисциплін, майстер виробничого навчання
s Лариса Петрівна Гензіцька викладач спецпредметів, майстер виробничого навчання
s Іван Олександрович Пшеничний майстер виробничого навчання
s Олена Волимирівна Стебівка майстер виробничого навчання
s Оксана Володимирівна Лозовська майстер виробничого навчання
s Лілія Анатоліївна Лопоцюк Майстер виробничого навчання
s Альона Анатоліївна Стельмах майстер виробничого навчання
s Андрій Миколайович Дєдков Майстер виробничого навчання
s Ніна Василівна Горбач майстер виробничого навчання
s Оксана Володимирівна Пшенична майстер виробничого навчання
s Наталія Іванівна Шаповал майстер виробничого навчання
s Тетяна Петрівна Дєдкова майстер виробничого навчання
s Максим Андрійович Сухомлинов майстер виробничого навчання
s Віктор Анатолійович Науменко майстер виробничого навчання з практичного навчання водінню
s Вячеслав Васильович Попроцький майстер виробничого навчання з практичного навчання водінню
s Леонід Іванович Даценко майстер виробничого навчання з практичного навчання водінню
s В′ячеслав Миколайович Гетьман майстер виробничого навчання з практичного навчання водінню