Міська методична секція викладачів предмету «Захист України»
21 вересня 2021 року на базі закладу освіти в онлан-режимі відбулося засідання міської методичної секції викладачів предмета «Захист України» на тему «Використання інтерактивних методик на уроках предмета «Захист України».
Модератор: Віктор Буйновський- методист Навчально- методичного кабінету професійно-технічної освіти у м.Києві.
Учасники міської методичної секції поділилися досвідом щодо:
-національно-патріотичного виховання та спортивно-масової роботи у закладі освіти(Сергій Шешацький- викладач МВПУ АТ БМ);
— використання інтерактивних методик навчання та відео уроків на уроках( Володимир Грінченко – КВПУ технології та дизайну одягу);
-фомування національно-патріотичних якостей здобувачів освіти у позанавчальний час;
— про створення та використання електронних освітніх ресурсів(відео уроків) в освітньому процесі (Володимир Проценко – голова міської методичної секції)
Розглянули питання про співпрацю з громадськими організаціями, спілками ветеранів, військовими частинами;
Проведення Спартакіади допризовної молоді серед закладів професійної(професійно- технічної) освіти( Віктор Буйновський, Володимир Проценко).
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
Електронні підручникиАдреса:
вул. Івана Дзюби, 15-а, м.Київ, 03134
СТАТИСТИКА
Our Visitor
СЬОГОДНІ : 3
ВЧОРА : 64
ЗА ТИЖДЕНЬ : 878
ЗА МІСЯЦЬ : 2986
УСЬОГО : 191771
Просмотров сегодня : 9
Просмотры вчера : 231
Просмотров в этом месяце : 16997
Просмотров в этом году : 214810
Всего просмотров : 1080627
Кто на сайте : 0
Ваш IP-адрес : 216.73.216.136
Время : 2025-12-22Адреса:
вул. Івана Дзюби, 15-а, м.Київ, 03134