1 жовтня — День захисників і захисниць України
1 жовтня — День захисників і захисниць України! Це — свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу.
Від імені колективу КПКАТБМ, ми висловлюємо щиру вдячність та глибоку повагу до всіх, хто нині боронить наші кордони!
Ви — справжні герої, які з відданістю та мужністю оберігають нашу країну та її мирних громадян.
Сьогодні ми мали честь привітати нашого Захисника — Сиваченка Василя Володимировича. Колись він працював у нашому колективі, згодом став на захист рідної землі, пройшов через поранення та випробування, а тепер знову повернувся до педагогіки.
Його приклад надихає молодь не лише на сумлінне вивчення предмету «Захист України», а й на щире усвідомлення, що таке мужність, гідність і справжній патріотизм.
Ми пишаємося вами та завжди стоїмо на вашій підтримці. Спасибі за вашу силу духу, вірність та безкомпромісну відданість Україні.
Для нас ви герої, які готові пройти крізь будь-які випробування, коли ідеться про долю країни та її людей.
Ви — вогник надії, світло, яке горить у найтемніший час. І в цей день ми, як одна велика родина, піднімаємо високо свої серця та душі, вшановуючи вас та мріючи про мирне небо.
Нехай цей День буде святом вашої гідності та великого патріотизму!
Слава Україні!
Героям Слава!
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
Електронні підручникиАдреса:
вул. Івана Дзюби, 15-а, м.Київ, 03134
СТАТИСТИКА
Our Visitor
СЬОГОДНІ : 54
ВЧОРА : 133
ЗА ТИЖДЕНЬ : 701
ЗА МІСЯЦЬ : 991
УСЬОГО : 195292
Просмотров сегодня : 241
Просмотры вчера : 552
Просмотров в этом месяце : 4546
Просмотров в этом году : 12707
Всего просмотров : 1096144
Кто на сайте : 3
Ваш IP-адрес : 216.73.216.151
Время : 2026-02-11Адреса:
вул. Івана Дзюби, 15-а, м.Київ, 03134