29
03
Захід з хімії
29 березня в закладі освіти в рамках місячника природничо-математичних дисциплін відбувся пізнавально-виховний захід з хімії на тему «Харчові добавки: за і проти?!»
Викладачка хімії Житник Світлана провела захід з учнями першого курсу, де ознайомила із поняттями «харчова добавка», «Є-числа». Здобувачі освіти отримали цікаву інформацію та знання з класифікації харчових добавок, навчилися їх визначати в продуктах харчування та вплив на здоров’я людини.
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
Електронні підручникиАдреса:
вул. Івана Дзюби, 15-а, м.Київ, 03134
СТАТИСТИКА
Our Visitor
1
2
5
9
5
3
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_today.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_yesterday.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/7days_user.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_month.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_total.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_today.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_yesterday.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_month.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_year.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_total.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/whos_online.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_year.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_year.png)
Powered By WPS Visitor Counter
Адреса:
вул. Івана Дзюби, 15-а, м.Київ, 03134