17 03

Першість з настольного тенісу

11-17 березня 2021 року  у закладі освіти відбулись змагання з настільного тенісуВідбулись змагання з настільного тенісу серед здобувачів освіти 1 — 4 курсів.В змаганнях взяли участь 30 юнаків, по два учня з кожної групи.17 березня у фінальному етапі змагань визначились переможці змагань, в яких:бронзовим призером став учень 1 курсу Черкашин Кирил,друге почесне місце виборов Пушкарьов Олександр, 1 курс,переможцем змагань став учень 2 курсу Андрущенко Ігор.Змагання проводида керівник фізичного виховання  Грушинська Тетяна Миколаївна.Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових звершень! Фотозвіт за посиланням: https://www.facebook.com/kmvkfvsmonukraine/photos/pcb.2257692157697552/2257691487697619/