02
02
2 лютого проведено актуальний тренінг «медіаграмотність»
02.02.2021 р. представниця Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» пані Ольга провела надзвичайно цікавий та актуальний тренінг на тему: «Медіаграмотність».
Здобувачі освіти були в захваті від заняття, кожна хвилина була максимально ефективно використана, дуже багато практичної, корисної та доступної інформації. Дякуємо за тренінг, сподіваємось на подальшу співпрацю.
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
Електронні підручникиАдреса:
вул. Івана Дзюби, 15-а, м.Київ, 03134
СТАТИСТИКА
Our Visitor
1
2
5
9
5
5
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_today.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_yesterday.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/7days_user.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_month.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_total.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_today.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_yesterday.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_month.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_year.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/views_total.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/whos_online.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_year.png)
![](https://www.budmechavto.com.ua/wp-content/plugins/wps-visitor-counter/counter/user_year.png)
Powered By WPS Visitor Counter
Адреса:
вул. Івана Дзюби, 15-а, м.Київ, 03134