з 01.09.2020 по  19.10.2020 (7 тижнів)

№ груп     ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П'ЯТНИЦЯ
№ ур Дзвоники Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб.
       Група  10 1 08.00-08.45 Фізична культура Грущинська Т.М. с\з Історія України Друщенко С.В. 22 Матеріалознавство Гагаєва О.К. 205 Основи комунікації Решетило Н.М. 31 Зарубіжна літер Решетило Н.М. 31
2 08.55-09.40 Фізична культура Грущинська Т.М. с\з Всесвітня історія Друщенко С.В. 22 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Основи комунікації Решетило Н.М. 31 Хімія Житник С.В. 46
3 09.50-10.35 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Захист Вітчизни Шешацький С.М 14 Інформатика Гуйда О.І. 44 Допуски та т/в Гагаєва О.К. 205 Будова ТОА Курніков С.І. 212
4 10.45-11.30 Фізика Боднар О.А. 41 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Будова ТОА Курніков С.І. 212 Геометрія Демченко Ю.І. 37 Будова ТОА Курніков С.І. 212
5 12.00-12.45 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Фізична культура Грущинська Т.М. с\з Охорона праці Мокрієнко Т.Д. 18 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47
6 12.55-13.40 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Охорона праці Мокрієнко Т.Д. 18 Охорона праці Мокрієнко Т.Д. 18 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47
7 13.50-14.35 Спецт.зварювання Кур`язов Р.А. 205 Біологія Яковчук Н.І. 21 Техн.креслення Клименко А.А. 26 Біологія Яковчук Н.І. 21      
8 14.45-15.30 Алгебра Демчено ю.І. 37       Іноземна мова Копитко\Жур 12\11            
       Група  11 1 08.00-08.45 Історія України Друщенко С.В. 22 Алгебра Демчено ю.І. 37 Іноземна мова Копитко /Жур 12\11 Правила ДР Хмельницька О.А. 19 Електр.на ОПЕ Ангелова А.А. 108
2 08.55-09.40 Всесвітня історія Друщенко С.В. 22 Елекроматеріалозн-во Гагаєва О.К. 205 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Допуски та т\в Гагаєва О.К. 205 Зарубіжна літер Решетило Н.М. 31
3 09.50-10.35 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Інформатика Гуйда О.І. 36 Техн.креслення Клименко А.А. 26 Основи комунікації Решетило Н.М. 31 Хімія Житник С.В. 46
4 10.45-11.30 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Захист Вітчизни Шешацький С.М 14 Геометрія Демченко Ю.І. 37 Хімія Житник С.В. 46 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
5 12.00-12.45 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Охорона праці Мокрієнко Т.Д. 18 Біологія Яковчук Н.І. 21 Будова автомобіля Морозюк І.М. 101 Основи комунікації Решетило Н.М. 31
6 12.55-13.40 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Електр.на ОПЕ Ангелова А.А. 108 Будова автомобіля Морозюк І.М. 101 Основи права Нищик В.А. 14
7 13.50-14.35 Геометрія Демченко Ю.І. 37 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Електр.на ОПЕ Ангелова А.А. 108 Фізика  Боднар О.А. 41      
8 14.45-15.30       Охорона праці Мокрієнко Т.Д. 18       Фізика  Боднар О.А. 41      
        Група  12 1 08.00-08.45 Біологія Яковчук Н.І. 21 Алгебра Гуйда О.І. 44 Будова ДБМ Левківський С.А. 206 Фізика  Боднар О.А. 41 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47
2 08.55-09.40 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Геометрія Гуйда О.І. 44 Будова ДБМ Левківський С.А. 206 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47
3 09.50-10.35 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Біологія Яковчук Н.І. 21 Хімія Житник С.В. 46 Фізична культура Холявко Є.С. с/з
4 10.45-11.30 Техн.креслення Клименко А.А. 26 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Техн.креслення Клименко А.А. 26 Основи права Нищик В.А. 14 Алгебра Гуйда О.І. 44
5 12.00-12.45 Будова ДБМ Левківський С.А. 206 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Історія України Друщенко С.В. 22 Правила ДР Хмельницька О.А 19
6 12.55-13.40 Будова ДБМ Левківський С.А. 206 Охорона праці Клименко А.А. 26 Допуски та т/в Гагаєва О.К. 205 Всесвітня історія Друщенко С.В. 22 Основи комунікації Решетило Н.М. 31
7 13.50-14.35 Інформатика Гуйда О.І. 36 Захист Вітчизни Шешацький С.М 14 Матеріалознавство Гагаєва О.К. 205 Матеріалознавство Гагаєва О.К. 205      
8 14.45-15.30 Фізика Боднар О.А. 41       Фізична культура Холявко Є.С. с\з            
      Група  13 1 08.00-08.45 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Охорона праці Клименко А.А. 26 Основи права Нищик В.А. 14 Фізика  Боднар О.А. 41
2 08.55-09.40 Будова ДБМ Левківський С.А. 206    Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Техн.креслення Клименко А.А. 26 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Фізика  Боднар О.А. 41
3 09.50-10.35 Будова ДБМ Левківський С.А. 206 Хімія Житник С.В. 46 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Алгебра Гуйда О.І. 44
4 10.45-11.30 Алгебра Гуйда О.І. 44 Будова ДБМ Левківський С.А. 206 Біологія Яковчук Н.І. 21 Основи комунікації Решетило Н.М. 31 Всесвітня історія Друщенко С.В. 22
5 12.00-12.45 Геометрія Гуйда О.І. 44 Будова ДБМ Левківський С.А. 206 Інформатика Гуйда О.І. 36 Матеріалознавство Гагаєва О.К. 205 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
6 12.55-13.40 Біологія Яковчук Н.І. 21 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Захист Вітчизни Шешацький С.М. 14 Допуски та т\в Гагаєва О.К. 205 Правила ДР Хмельницька О.А 19
7 13.50-14.35 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Слюсарна справа Пасацька Ю.С.   Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Історія України Друщенко С.В. 22      
8 14.45-15.30 Техн.креслення Клименко А.А. 26     32 Матеріалознавство Гагаєва О.К. 205            
       Група  20 1 08.00-08.45 виробниче Сухомлинов М.А лаб Зарубіжна літерат Решетило Н.М. 31 Техн.рихтування Пасацька Ю.С. 47 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Будова ТОА Курніков С.І. 212
2 08.55-09.40       Фізика Боднар О.А. 41 Техн.рихтування Пасацька Ю.С. 47 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Будова ТОА Курніков С.І. 212
3 09.50-10.35       Будова ТОА Курніков С.І. 212 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Основи комунікації Решетило Н.М. 31 Громадянська освіта Друщенко С.В. 22
4 10.45-11.30       Інформатика Гуйда О.І. 36 Захист Вітчизни Шешацький С.М. 14 Основи комунікації Решетило Н.М. 31 Алгебра Демченко Ю.І 37
5 12.00-12.45       Історія України Друщенко С.В. 22 Спецт.зварювання Гагаєва О.К. 205 Біологія Яковчук Н.І. 21 Геометрія Демченко Ю.І 37
6 12.55-13.40 навчання     Всесвітня історія Друщенко С.В. 22 Будова ТОА Курніков С.І. 212 Фізика  Боднар О.А. 41 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
7 13.50-14.35       Спецт.зварювання Гагаєва О.К. 205 Будова ТОА Курніков С.І. 212 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33      
8 14.45-15.30       Хімія Житник С.В. 46 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33      
       Група  21 1 08.00-08.45 виробниче Дєдкова Т.П. в-во виробниче Дєдкова Т.П. в-во Будова автомобіля Мокрієнко Т.Д. 18 Алгебра Гуйда О.І. 44 Історія України Друщенко С.В. 22
2 08.55-09.40             Інформатика Гуйда О.І. 36 Геометрія Гуйда О.І. 44 Всесвітня історія Друщенко С.В. 22
3 09.50-10.35             Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33
4 10.45-11.30             Громадянська освіта Друщенко С.В. 22 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Фізика  Боднар О.А. 41
5 12.00-12.45             Захист Вітчизни Шешацький С.М. 14 Зарубіжна літер Решетило Н.М. 31 Хімія Житник С.В. 46
6 12.55-13.40 навчання     навчання     Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Електр.на ОПЕ Ангелова А.А. 108 Біологія Яковчук Н.І. 21
7 13.50-14.35             Будова автомобіля Мокрієнко Т.Д. 18 Електрообл. та АЕ Ангелова А.А. 108 Фізика  Боднар О.А. 41
8 14.45-15.30             ЛПР (будова авто) Мокрієнко Т.Д. 18 Електрообл. та АЕ Ангелова А.А. 108 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
      Група  22 1 08.00-08.45 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Фізика Боднар О.А. 41 Фізична культура Грущинська Т.М. с\з виробниче Лопоцюк Л.А. в-во виробниче Лопоцюк Л.А. в-во
2 08.55-09.40 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Зарубіжна літерат Решетило Н.М. 31 Фізична культура Грущинська Т.М. с\з            
3 09.50-10.35 Біологія Яковчук Н.І. 21 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Громадянська освіта Друщенко С.В. 22            
4 10.45-11.30 Будова ДБМ Левківський С.А. 206 Геометрія Демченко Ю.І. 37 Інформатика Гуйда О.І. 36            
5 12.00-12.45 Захист Вітчизни Шешацький С.М. 14 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11 Техн.експлуат.ДБМ Левківський С.А. 206            
6 12.55-13.40 Історія України Копитко С.П. 12 Фізика Боднар О.А. 41 Техн.експлуат.ДБМ Левківський С.А. 206 навчання     навчання    
7 13.50-14.35 Всесвітня історія Копитко С.П. 22 Хімія Житник С.В. 46 Електротехніка Кошебуцький О.І 43            
8 14.45-15.30 Всесвітня історія Копитко С.П. 22 Фізична культура Грущинська Т.М. с\з Електротехніка Кошебуцький О.І 43            

 

№ груп   ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П'ЯТНИЦЯ
№ ур Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб.
       Група  23 1 Будова ДБМ Левківський С.А 206 виробниче Дєдков А.М. в-во виробниче Дєдков А.М. в-во Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32 Електротехніка Кошебуцький О.І 43
2 Захист Вітчизни Шешацький С.М 14             Біологія Яковчук Н.І. 21 Електротехніка Кошебуцький О.І 43
3 Фізична культура Грущинська Т.М с\з             Громадянська освіта Друщенко С.В. 22 Історія України Копитко С.П. 41
4 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11             Фізика  Боднар О.А. 41 Всесвітня історія Копитко С.П. 12
5 Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32             Фізика  Боднар О.А. 41 Всесвітня історія Копитко С.П. 12
6 Інформатика Гуйда О.І. 36 навчання     навчання     Зарубіжна літер Решетило Н.М. 31 Хімія Житник С.В. 46
7 Техн.експлуат.ДБМ Левківський С.А 206             Алгебра Гуйда О.І. 44 Фізична культура Грущинська Т.М с\з
8 Техн.експлуат.ДБМ Левківський С.А 206             Геометрія Гуйда О.І. 44 Фізична культура Грущинська Т.М с\з
        Група  30 1 Фізика  Боднар О.А. 41 Спецт.зварювання Гагаєва О.К. 205 виробниче Пшеничний І.О. в-во Техн.рихтування Пасацька Ю.С. 47 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33
2 Біологія Яковчук Н.І. 21 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33       Технології Хмельницька О.А. 19 Фізична культура Грущинська Т.М с\з
3 Будова ТОА Курніков С.І. 212 Громадянська освіта Друщенко С.В. 22       Геометрія Демченко Ю.І. 37 Фізична культура Грущинська Т.М с\з
4 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Технології Хмельницька О.А. 19       Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Біологія Яковчук Н.І. 21
5 Історія України Друщенко С.В. 37 Хімія Житник С.В. 46       Фізична культура Грущинська Т.М с\з Фізика Боднар О.А. 41
6 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11 навчання     Географія Яковчук Н.І. 21 Алгебра Демченко Ю.І. 37
7 Громадянська освіта Друщенко С.В. 22 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11       Хімія Житник С.В. 46 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33
8 Інформатика Манукян О.Т. 36 Захист Вітчизни Шешацький С.М 14                  
       Група  31 1 виробниче Лозовська О.В. в-во Технології Хмельницька О.А. 19 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Біологія Яковчук Н.І. 21
2       Технології Хмельницька О.А. 19 Захист Вітчизни Шешацький С.М 14 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Електрообл. та АЕ Ангелова А.А. 108
3       Фізика Боднар О.А. 41 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Інформ.технології Гуйда О.І. 44 Електрообл. та АЕ Ангелова А.А. 108
4       Історія України Друщенко С.В. 22 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11 Географія Яковчук Н.І. 21 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33
5       Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11 Хімія Житник С.В. 46 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33
6 навчання     Хімія Житник С.В. 46 Біологія Яковчук Н.І. 21 Інформ.технології Гуйда О.І. 44 Фізика Боднар О.А. 41
7       Всесвітня історія Друщенко С.В. 22 Інформатика Манукян О.Т. 36 Фізична культура Холявко Є.С. с\з      
8       Фізична культура Холявко Є.С. с\з Геометрія Демченко Ю.І. 37 Фізична культура Холявко Є.С. с\з      
       Група  32 1 виробниче Коротянець О.А. в-во ПДР Мокрієнко Т.Д. 18 Захист Вітчизни Шешацький С.М 14 Хімія Житник С.В. 46 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
2       Біологія Яковчук Н.І. 21 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11 Фізична культура Холявко Є.С. с\з
3       Біологія Яковчук Н.І. 21 Будова ДБМ Левківський С.А 206 Географія Яковчук Н.І. 21 Геометрія Демченко Ю.І. 37
4       Фізика Боднар О.А. 41 Техн.експл.ДБМ Левківський С.А 206 Історія України Друщенко С.В. 22 Хімія Житник С.В. 46
5       Географія Яковчук Н.І. 21 Фізична культура Холявко Є.С. с/з Технології Хмельницька О.А. 19 Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32
6 навчання     Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32 Громадянська освіта Друщенко С.В. 22 Технології Хмельницька О.А. 19 Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32
7       Фізика Боднар О.А. 41 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32 Алгебра Демченко Ю.І. 37
8             Інформатика Манукян О.Т. 36 Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32      
       Група  33 1 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 Геометрія Демченко Ю.І. 37 виробниче Мірошник Л.М. в-во Хімія Житник С.В. 46
2 Фізична культура Холявко Є.С. с\з ПДР Мокрієнко Т.Д. 18 Географія Яковчук Н.І. 21       Біологія Яковчук Н.І. 21
3 Історія України Друщенко С.В. 22 Технології Хмельницька О.А. 19 Захист Вітчизни Шешацький С.М 14       Біологія Яковчук Н.І. 21
4 Громадянська освіта Друщенко С.В. 22 Хімія Житник С.В. 46 Фізична культура Холявко Є.С. с\з       Технології Хмельницька О.А. 19
5 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33       Географія Яковчук Н.І. 21
6 Фізика  Боднар О.А. 41 Будова ДБМ Левківський С.А 206 Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 навчання     Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33
7 Фізика  Боднар О.А. 41 Техн.експл.ДБМ Левківський С.А 206 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11       Інформатика Манукян О.Т. 36
8       Укр.мова та літ Ломачук Л.А. 33 ПДР Хмельницька О.А. 19       Алгебра Демченко Ю.І. 37
       Група  34 1 Захист Вітчизни Шешацький С.М 14 Виробниче Пшенична О.С. в-во Біологія Яковчук Н.І. 21 Алгебра Демченко Ю.І. 37 Алгебра Демченко Ю.І. 37
2 Фізика  Боднар О.А. 41       Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32 Хімія Житник С.В. 46 Геометрія Демченко Ю.І. 37
3 Фізика  Боднар О.А. 41       Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11 Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32
4 Фізична культура Холявко Є.С. с\з       Електр-ня та АЕ Ангелова А.А. 108 Іноземна мова  Копитко\Жур 12\11 Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32
5 Фізична культура Холявко Є.С. с\з навчання     Електр-ня та АЕ Ангелова А.А. 108 Фізична культура Холявко Є.С. с\з Історія України Друщенко С.В. 22
6 Укр.мова та літ Андріянова Л.П. 32       Інформ.технології Гуйда О.І. 44 Хімія Житник С.В. 46 Інформатика Манукян О.Т. 36
7 Біологія Яковчук Н.І. 21       Інформ.технології Гуйда О.І. 44 Технології Хмельницька О.А. 19 Географія Яковчук Н.І. 21
8 Громадянська освіта Друщенко С.В. 22             Технології Хмельницька О.А. 46      
       Група  Т1 1 ПДР Мокрієнко Т.Д. 18 Основи комунікації Мороз І.М. 32 Виробниче Стельмах А.А 100 Будова ТОА Герасименко Ю.П. 212 Виробниче Стельмах А.А 100
2 ПДР Мокрієнко Т.Д. 18 Основи комунікації Мороз І.М. 32       Будова ТОА Герасименко Ю.П. 212      
3 Техн.креслення Клименко А.А. 26 Техн.креслення Клименко А.А. 26       Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47      
4 Будова ТОА Герасименко Ю.П. 212 Матеріалознавство Гагаєва О.К. 205       Допуски та т/в Гагаєва О.К. 205      
5 Будова ТОА Герасименко Ю.П. 212 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 навчання     Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 навчання    
6 Охорона праці Мокрієнко Т.Д. 18 Будова ТОА Герасименко Ю.П. 212       Основи права Нищик В.А. 14      
7 Електротехніка Кошебуцький О.І 43 Будова ТОА Герасименко Ю.П. 212       Фізична культура Грущинська Т.М. с\з      
8 Електротехніка Кошебуцький О.І 43 Електротехніка Кошебуцький О.І 43       Фізична культура Грущинська Т.М. с\з      

 

№ груп   ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П'ЯТНИЦЯ
№ ур Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб. Назва предмету Викладач № каб.
        Група  Т2 1 виробниче   100 виробниче   100 Електр.на ОПЕ Ангелова А.А. 108 Електроматеріал-во Гагаєва О.К. 205 Будова автомобіля Морозюк І.М. 101
2             Електр.на ОПЕ Ангелова А.А. 108 Основи права Нищик В.А. 14 Будова автомобіля Морозюк І.М. 101
3             Електрообл.та АЕ Ангелова А.А. 108 Основи права Нищик В.А. 14 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47
4             Охорона праці Мокрієнко Т.Д. 18 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47
5             Техн.креслення Клименко А.А. 26 Техн.креслення Клименко А.А. 26 Електр.на ОПЕ Ангелова А.А. 108
6 навчання     навчання     Фізична культура Холявко Є.С. с\з Техн.креслення Клименко А.А. 26 Електрообл.та АЕ Ангелова А.А. 108
7             Фізична культура Холявко Є.С. с\з Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Основи права Нищик В.А. 14
8             Будова автомобіля Морозюк І.М. 101 Допуски та т/в Гагаєва О.К. 205 Електрообл.та АЕ Ангелова А.А. 108
        Група  Т22 1 Електрообл.та АЕ Ангелова А.А. 108 Техн.діагностики авто Ангелова А.А. 108 виробниче Виговська Т.В. в-во виробниче Виговська Т.В. в-во виробниче Виговська Т.В. в-во
2 Електрообл.та АЕ Ангелова А.А. 108 Техн.діагностики авто Ангелова А.А. 108                  
3 Техн.діагностики авто Ангелова А.А. 108 Електроматеріал-во Гагаєва О.К. 205                  
4 Фізична культура Грущинська Т.М. с\з Фізична культура Грущинська Т.М. с\з                  
5 Техн.діагностики авто Ангелова А.А. 108 Електрообл.та АЕ Ангелова А.А. 108                  
6 Охорона праці Клименко А.А. 26 Електрообл.та АЕ Ангелова А.А. 108 навчання     навчання     навчання    
7 Охорона праці Клименко А.А. 26 Основи комунікації Решетило Н.М. 31                  
8 ЛПР (діагностика) Ангелова А.А. 108 Основи комунікації Решетило Н.М. 31                  
       Група  Т3 1 Техн.креслення Клименко А.А. 26 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Фізична культура Холявко Є.С. с\з виробниче   100 виробниче   100
2 Техн.креслення Клименко А.А. 26 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Фізична культура Холявко Є.С. с\з            
3 Спецт.зварювання Кур`язов Р.А. 205 Будова ТОА Морозюк І.М. 101 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47            
4 Спецт.зварювання Кур`язов Р.А. 205 Основи комунікації Решетило Н.М. 31 Допуски та т/в Гагаєва О.К. 205            
5 Охорона праці Клименко А.А. 26 Основи комунікації Решетило Н.М. 31 Будова ТОА Морозюк І.М. 101            
6 Електротехніка Кошебуцький О.І. 43 Матеріалознавство Гагаєва О.К. 205 Будова ТОА Морозюк І.М. 101 навчання     навчання    
7 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Охорона праці Клименко А.А. 26 ЛПР(будова) Морозюк І.М. 101            
8 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47 Охорона праці Клименко А.А. 26 Слюсарна справа Пасацька Ю.С. 47            
     Група   АД 1а 1 Екологія Решетило Н.М. 31 Інженерна графіка  Клименко А.А. 26 Укр.мова Решетило Н.М. 31 Історія  України Друщенко С.В. 22 Вища математика Гуйда О.І. 44
2 Екологія Решетило Н.М. 31 Інженерна графіка  Клименко А.А. 26 БЖД Решетило Н.М. 31 Історія  України Друщенко С.В. 22 Вища математика Гуйда О.І. 44
3 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Фізичне виховання Грущинська Т.М. с\з Експлуат.матеріали Хмельницька О.А. 19 БЖД Решетило Н.М. 31
4 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43 Експлуат.матеріали Хмельницька О.А. 19 БЖД Решетило Н.М. 31
5 Фізика Боднар О.А. 41 Фізика Боднар О.А. 41 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43 Вища математика Гуйда О.І. 44      
6 Історія України Друщенко С.В. 22 Культурологія Решетило Н.М. 31 Осн.філософ.знань Решетило Н.М. 31 Фізичне виховання Грущинська Т.М. с/з      
7 Культурологія Решетило Н.М. 31       Осн.філософ.знань Решетило Н.М. 31            
8                              
    Група   БМ 1а 1 Вища математика Гуйда О.І. 44 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Історія  України Друщенко С.В. 22 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43 Експлуат.матеріали Хмельницька О.А. 19
2 Вища математика Гуйда О.І. 44 Гідроприводи Столяр О.А. 43 Історія  України Друщенко С.В. 22 Фізика Боднар О.А. 41 Експлуат.матеріали Хмельницька О.А. 19
3 Екологія Решетило Н.М. 31 БЖД Решетило Н.М. 31 БЖД Решетило Н.М. 31 Фізика Боднар О.А. 41 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43
4 Екологія Решетило Н.М. 31 Інженерна графіка  Клименко А.А. 26 Осн.філософ.знань Решетило Н.М. 31 Вища математика Гуйда О.І. 44 Деталі машин Кошебуцький О.І. 43
5 Культурологія Решетило Н.М. 31 Інженерна графіка  Клименко А.А. 26 Осн.філософ.знань Решетило Н.М. 31 Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43      
6 Культурологія Решетило Н.М. 31 Фізичне виховання Грущинська Т.М. с\з       Опір матеріалів Кошебуцький О.І. 43      
7 Укр.мова Андріянова Л.П. 32 Фізичне виховання Грущинська Т.М. с\з       БЖД Решетило Н.М. 31      
8                              
     Група   АД 2б 1 Економічні теорії Рибальченко А.Б 37 Осн.технол.ремонту Курніков С.І. 212 Осн.технол.ремонту Курніков С.І. 212 Охорона праці Клименко А.А. 26 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11
2 Автомоб.,двигуни Курніков С.І. 212 Осн.технол.ремонту Курніков С.І. 212 Осн.технол.ремонту Курніков С.І. 212 Охорона праці Клименко А.А. 26 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11
3 Економічні теорії Рибальченко А.Б 37 Електрообладнання Ангелова А.А. 108 Механіз.інструмент Кошебуцький О.І. 43 Електрообладнання Ангелова А.А. 108 Основи права Нищик В.А. 14
4 Економіка підпр-в Рибальченко А.Б 37 Електрообладнання Ангелова А.А. 108 Фізичне виховання Грущинська Т.М. с\з Електрообладнання Ангелова А.А. 108 Основи права Нищик В.А. 14
5 Механіз.інструмент Кошебуцький О.І. 43 Автомоб.,двигуни Курніков С.І. 212 Фізичне виховання Грущинська Т.М. с\з Орг.планув.підпр Рибальченко А.Б 37      
6 Осн.технол.ремонту Курніков С.І. 212 Економіка підпр-в Рибальченко А.Б 37       Орг.планув.підпр Рибальченко А.Б 37      
7 Осн.технол.ремонту Курніков С.І. 212 Економіка підпр-в Рибальченко А.Б 37                  
8       Орг.планув.підпр Рибальченко А.Б 37                  
Група БМ2а 1 Осн.техн.машинобуд Кошебуцький О.І. 43 Ремонт машин Морозюк І.М. 101 Механіз.інструмент Кошебуцький О.І. 43 ДВЗ,авто та трактори Морозюк І.М. 101 Основи права Нищик В.А. 14
2 Економічні Група   теорії Рибальченко А.Б 37 Ремонт машин Морозюк І.М. 101 Механіз.інструмент Кошебуцький О.І. 43 ДВЗ,авто та трактори Морозюк І.М. 101 Основи права Нищик В.А. 14
3 Машини для з/робіт Мокрієнко Т.Д. 18 Машини для з/робіт Мокрієнко Т.Д. 18 Ремонт машин Морозюк І.М. 101 Охорона праці Клименко А.А. 26 Ремонт машин Морозюк І.М. 101
4 Машини для з/робіт Мокрієнко Т.Д. 18 Машини для з/робіт Мокрієнко Т.Д. 18 Ремонт машин Морозюк І.М. 101 Охорона праці Клименко А.А. 26 Ремонт машин Морозюк І.М. 101
5 Фізичне виховання Грущинська Т.М. с\з Осн.техн.машинобуд Кошебуцький О.І. 43 Економічні теорії Рибальченко А.Б 37 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11      
6 Фізичне виховання Грущинська Т.М. с\з Осн.техн.машинобуд Кошебуцький О.І. 43 Економіка підпр-в Рибальченко А.Б 37 Іноземна мова Копитко\Жур 12\11      
7                   Економіка підпр-в Рибальченко А.Б 37      
8                   Економіка підпр-в Рибальченко А.Б 37