На базі 9-го класу

Списки здобувачів освіти з 01 вересня 2021 року

Група № 10
Авторемонтник
на базі 9-го класу

  1. Баталін Денис Олександрович
  2. Бондаренко Артем Володимирович
  3. Буряк Родіон Андрійович
  4. Гаургашвілі Амал Михайлович
  5. Головачук Анатолій Анатолійович
  6. Горобчук Станіслав Євгенійович
  7. Гоц Анатолій Віталійович
  8. Зайченко Андрій Вячеславович
  9. Іванов Владислав Сергійович
  10. Ільченко Володимир Ігорович
  11. Ілюк Володимир Віталійович
  12. Індіченко Ярослав Сергійович
  13. Йолкін Вадим Вікторович
  14. Коляда В’ячеслав Олегович
  15. Лахманюк Юрій Ігорович
  16. Лісовенко Данило Дмитрович
  17. Логвиненко Кирило Сергійович
  18. Макаренко Нікіта Андрійович
  19. Макарчук Андрій Володимирович
  20. Максимов Максим Вікторович
  21. Ночовний Олександр Андрійович
  22. Парфьонов Павло Володимирович
  23. Пінчук Олександр Анатолійович
  24. Попович Богдан Валерійович
  25. Чернов Кіріл Денисович
  26.  Шалько Олександр Анатолійович
  27. Швець Богдан Станіславович
  28. Шестаков Євгеній Денисович

Майстер виробничого навчання:Шаповал Наталя Іванівна
Класний керівник:Житник Світлана Василівна

Група № 11
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування,майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів
на базі 9- класу

  1. Акуратов Єгор Михайлович
  2. Бабич Микола Анатолійович
  3. Бойченко Поліна Ігорівна
  4. Борейко Михайло Михайлович
  5. Войтушенко Дмитро Романович
  6. Галібаренко Дмитро Євгенійович
  7. Герасимчук Олексій Володимирович
  8. Гончарук Артем Андрійович
  9. Демченко Артур Васильович
  10. Железняк Аркадій Іванович
  11. Заїка Максим Андрійович
  12. Коваль Ростислав Ігорович
  13. Конопацький Дмитро Сергійович
  14. Коптенко Артур Васильович
  15. Кучерявий Денис Сергійович
  16. Мельник Ярослав Сергійович
  17. Морозюк Іван Миколайович
  18. Музика Арсеній Сергійович
  19. Наконечний Єгор Ігорович      
  20. Олексієнко Денис Андрійович
  21. Павленко Тимофій Вікторович
  22. Петров Олександр Вікторович
  23. РибальченкоДенис Валерійович
  24. Свічков Артем Сергійович
  25. Строков Максим Вадимович
  26. Тхорівський Владислав Сергійович
  27. Чубенко Єгор Володимирович
  28. Шамін Роман Андрійович

Майстер в/н: Стебівка Олена Володимирівна
Класний керівник:Морозюк Іван Миколайович

Група № 12
Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів,машиніст підіймально-транспортних машин
на базі  9-класу

  1. Боженко В’ячеслав Олегович
  2. Герман Олександр Віталійович
  3. Гладкомаз Роман Романович
  4. Дем’яненко Анатолій Юрійович
  5. Деркач Ростислав Русланович
  6. Думенко Дмитро Євгенович
  7. Кобринь Олексій Юрійович
  8. Коваль Тарас Васильович
  9. Крамар Максим Олексійович
  10. Купрієнко Олександр Олександрович
  11. Луб’яний Даніл Юрійович
  12. Мартин Артем Максимович
  13. Масленніков Олександр Олександрович
  14. Преображенський Станіслав Денисович
  15. Прошко Каріна Олексіївна
  16. Радченко Олег Валерійович
  17. Растворов Назар Олександрович
  18. Савицький Юрій Олегович
  19. Сірош Геннадій Олексійович
  20. Соловйов Микола Станіславович
  21. Ткаченко Владислав Анатолійович
  22. Фесенко Євген Сергійович
  23. Хелемський Тимур Віталійович
  24. Хомич Михайло Олександрович
  25. Чурпіта Ростислав Костянтинович
  26. Шевченко Данило Валерійович
  27. Юдін Микита Юрійович

Майстер в/н: Лозовська Оксана Володимирівна
Класний керівник:Холявко Євгеній Сергійович

Група № 13
Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів,машиніст землерийно-будівельних машин
на базі 9- класу

  1. Бахмач Ярослав Юрійович
  2. Бернацький Сергій Сергійович
  3.  Борщенко Костянтин Юрійович
  4.  Вдовиченко Ілля Євгенович
  5.  Гановський  Артур Олегович
  6.  Гафаров Асім Зульфігарович
  7.  Головко Максим Володимирович
  8.  Головчук Ігор Олексійович
  9.  Гончар Роман Андрійович
  10.  Гребеньков Нікіта Сергійович
  11. Зубко Роман Русланович
  12.  Зубрій Денис Віталійович
  13.  Ільїн Євген Олександрович
  14.  Кириченко Андрій Ігорович
  15.  Клепач Едуард Юрійович
  16.  Кошельніков Олексій Васильович
  17. Кубрак Назар Михайлович
  18. Левіщенко Олександр Миколайович
  19. Літостанський Роман В’ячеслав
  20. Маланін Андрій Іванович
  21.  Остапук Ілля Богданович
  22.  Смоловик Назар Валерійович
  23.  Супруненко Павло Сергійович
  24. Тростогон  Максим Русланович
  25. Федоренко Микита Олександрович 
  26.  Харченко Олексій Олександрович
  27.  Шевчук Ярослав Олександрович
  28. Шульга Арсеній Олегович

Майстер в/н: Стельмах Альона Анатоліївна
Класний керівник: Жур Валентина Іванівна