На базі 11-го класу

Списки здобувачів освіти з 01 вересня 2021 року

Група Т1
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів,водій категорії «С», водій автотранспортних засобів (категорія «С»)

  1. Андрусенко Іван Святославович
  2. Бєлов Микита Ігорович
  3. Богомолов Павло Сергійович
  4. Бондар Євгеній Олексійович
  5. Володарський Іоанн Святославович
  6. Денисюк Ростислав Дмитрович
  7. Іванін Артем Павлович
  8. Карлашов Дмитро Миколайович
  9. Кіскін Павло Юрійович
  10. Кондратюк Олександр Вікторович
  11. Лєбєдєв Олександр Олександрович
  12. Мещеряков Віктор Андрійович     
  13. Мірошник Ольга Олегівна
  14. Робенко Максим Русланович
  15. Сажнікова Діана Олександрівна
  16. Святненко Андрій Андрійович
  17. Тавенок Олександр Миколайович
  18. Тимощук Іван Вікторович
  19. Тромса Богдан Сергійович
  20. Устименко Віталій Ігорович
  21. Чайка Юрій Олександрович
  22. Яриновський Максим Валерійович

Майстер виробничого навчання: Попроцька Ольга Дмитрівна

Група Т2

Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування,майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів

  1. Блейчик Ілля Андрійович
  2. Вовченко Данило Олексійович
  3. Головко Роман Петрович
  4. Горбачов Олександр Олегович
  5. Жарік Дмитро Вікторович
  6. Ковальчук Орест Олексійович
  7. Козуб  Максим Миколайович
  8. Колесніков Євгеній Анатолійович
  9. Кулініч Олег Леонідович
  10. Македонський Олександр Юрійович
  11. Парфенюк Дмитро Богданович
  12. Пастухов Євгеній Миколайович
  13. Перепеченко Володимир Віталійович
  14. Перепеченко Діана Богдановна
  15. Раменюк Віталій Сергійович
  16. Распутний Богдан Сергійович
  17. Ревега Іван Васильович
  18. Рождєственський Давид Миколайович
  19. Савицький Данііл Андрійович
  20. Стеценко Максим Максимович
  21. Титаренко Павло Юрійович
  22. Тихий Іван Денисович
  23. Янчук Вадим Сергійович
  24. Ярошук Микита Михайлович

Майстер виробничого навчання: Ангелов Дмитро Юрійович

Група Т3

Авторемонтник

  1. Бобров Микита Олегович
  2. Ващенко Даніїл Олексійович
  3. Величко Ілля Володимирович
  4. Дмітрієв Дмитро Юрійович 
  5. Кобець Анна Дмитрівна
  6. Костир Владислав Миколайович
  7. Котлярчик Микола Володимирович
  8. Лебідь Олександр Васильович
  9. Малярчук Артур Вікторович
  10. Мартинюк Олександр Миколайович
  11. Музиченко Віталій Іванович   
  12. Несунц Карен Гарікович
  13. Орлов Данило Андрійович
  14. Павленко Богдан Геннадійович
  15. Пилипенко Максим Русланович
  16.  Пиріков Олександр Романович
  17. Попок Євгеній Володимирович
  18. Предко Назар Михайлович
  19. Савоста Дмитро Васильович
  20. Саражинський Юрій Миколайович  
  21. Сімонов Віталій Сергійович
  22. Соловйов Микита Євгенович  
  23. Стельмах Ярослав Анатолійович
  24. Чугуєв  Данило Олександрович

Майстер виробничого навчання: Виговська Тетяна Валентинівна