Молодший бакалавр

Денна  форма навчання 

група БМ1а  Галузеве машинобудування

бюджет

  1. Жовницький Даніїл Романович
  2. Дружинін Альберт Родіонович
  3. Бенюх Дмитро Олександрович
  4. Синицький Владислав Сергійович
  5. Юдін Микита Миколайович
  6. Піхур Євгеній Геннадійович
  7. Лола Євген Васильович
  8. Сокол Єгор Юрійович
  1. Луцков Володимир Віталійович
  2. Кулибаба Дмитро Олександрович
  3. Грищенко Владислав Олександрович
  4. Волинський Денис Вячеславович

контракт

  1. Волчков Вадим Валерійович
  2. Ганжа Олександр Олександрович
  3. Рігер Отто Анатолійович
  4. Малишко Руслан Віталійович
  5. Сліпченко Олексій Олексійович

Куратор групи: Нищик Вікторія Анатоліївна

група АД1а   Автомобільний транспорт

бюджет

  1. Новіков Олег Леонідович
  2. Марчук Костянтин Олександрович
  3. Прокопенко Михайло Валерійович
  4. Редька Максим Вікторович
  5. Чередніченко Артем Олександрович
  6. Ковальчук  Роман Віталійович
  7. Каракулін  Денис Юрійович
  8. Міткевич Віталій Іванович
  9. Косюк Максим  Миколайович
  10. Нагорський Максим Олександрович
  1. Обіденний Владислав Юрійович
  2. Камінський Костянтин Олегович

контракт

  1. Корж Юрій Володимирович
  2. Кухельний Богдан Максимович
  3. Комашко Валерій Олександрович
  4. Криворучко  Максим Михайлович
  5. Василенко Сергій Сергійович

Куратор групи: Ангелова Анна Анатоліївна

Заочна форма навчання

група БМ1аз  Галузеве машинобудування

  1. Поліщук Владислав Юрійович
  2. Корсак Олександр Олегович
  3. Гончаренко Сергій Володимирович
  4. Шурубура Володимир Миколайович
  5. Проволовський Андрій Олегович
  6. Коваленко Андрій Андрійович
  7. Будовий Володимир Володимирович
  8. Мосійчук Денис Рудольфович

Куратор групи: Стебівка Олена Володимирівна

група АД1аз    Автомобільний транспорт

  1. Романенко Олексій Олександрович
  2. Гончар  Ігор Михайлович
  3. Бойко Олексій Олександрович
  4. Ревчук Олександр Володимирович
  5. Верещак  Іван Володимирович
  6. Здольник Максим Васильович
  7. Данилюк  Іван Володимирович
  8. Гриценко Вадим Вікторович
  9. Цибенко Дмитро Олександрович
  10. Заєць Максим Іванович

Куратор групи: Дєдкова Тетяна Петрівна